Sbírka pro Letecké muzeum Koněšín

18.01.2022

Letecké muzeum v Koněšíně se stará o desítky unikátních exponátů letecké i jiné techniky. Lidé, kteří stojí za chodem tohoto muzea, jsou především nadšenci, stejně jako tým Wings4kidsCZ. Proto jsme podpořili jejich sbírku na hithit.cz, díky které by mohli co nejdříve dokončit stavbu haly a vzácné muzejní kousky ukrýt před nepřízní počasí.

 Dáme společně letadla v Koněšíně pod střechu? Tak zní název celé kampaně na hithit.cz, kde nákupem předmětů spojených s činností leteckého muzea přispějete k vybrání celé potřebné částky na stavbu hangáru. Provozovatelé muzea nechtějí vaši finanční podporu jen tak, ale nabízí za ni řadu atraktivních odměn. Nejhodnotnější a nepochybně i nejzajímavější je šance proletět se legendární stíhačkou MiG-15 UTI výměnou za příspěvek ve výši 80,000 Kč.

Máte-li skromnější cíle a menší rozpočet, stále můžete přispět na dobrou věc. Za Wings4kidsCZ jsme přispěli stavebnicemi modelu Mi-24 Hind a padesáti sadami pivních tácků s logem muzea. Obě tyto položky můžete nakoupit přímo přes hithit.cz.